Повернутися на сторінку

Коментарів: 6

 1. 2017-08-12 в 22:18:04 | Зіркохід

  Моя реально

  впала на колі шепоча молитви

  grin

  За НФ плюс, за знущання з мови і читачів - три мінуси grin. Фантазія присутня, сюжет більш-менш вибудовано. Справа за малим - невідкладно підтягнути грамотність.

 2. 2017-08-15 в 14:53:22 | Автор

  Дякую на доброму слові.

  Так грамотність підтягувати тре... Проте складнувато вичитати твір маючи два дні на його написання :(

 3. 2017-08-16 в 13:26:14 | Лореляйн

  Авторе, за прочитання настільки невичитаного тексту, треба молоко давати. Ладно граматика, тут описок десяток на абзац. Ви хоч раз оповідання перед відправкою прочитали?

  Попри це, ідея непогана. Із сюжетом є пробоі. Вони просто десь в абстрактному космосі запалили зірку?smile хотілося б більше мотиваціі. І оцей незрозумілий конфлікт між героями? На такому обсязі зайвий. Краще вже ввести іншопланетян, яким потрібна ця зірка, чи яких вона знищить...Одним словом, ідея продуктивна, бажаю працювати над нею далі.

 4. 2017-08-16 в 17:40:13 | Автор

  Дякую за відгук.

  Про вичитку ще раз - питання виключно до організаторів. Важко написати і вичитати текст за пару днів. Конкурс треба оголошувати завчасно smile

  Про зірку - я тут спираюсь на домінуючу теорію еволюції Всесвіту. Не дарма ж дитинство ГГ було "тисячі років тому", коли космос був іншим.

  А конфлікт - чому в далекому майбутньому у інших цивілізацій не може бути проблем з навіженими що прагнуть зупитити експеременти в C.E.R.N. ?

 5. 2017-08-16 в 23:13:03 | Skaerman
  Конкурс треба оголошувати завчасно

  Тема конкурсу проголошена 11 липня. Завершувався конкурс 12 серпня. Скільки часу треба на 6000 знаків? Три місяці, півроку - по місяцю на кожну тисячу знаків?

 6. 2017-08-18 в 11:47:24 | Vitalii

  Це єдиний твір читаючи якого я не звертав уваги на русизми (це ж не головне, сам такий) І РЖАВ ЯК ДИТИНА коли прочитав ім'я Еблей (без образ, сльози радості текли, він хороший герой). Ідея сподобалась! Так тримати, але вичитуйте текст кращеcool smirk Успіхів.

Повернутися на сторінку

Залиште свій коментар!

Не реєструватися/анонімно

Використовуйте нормальні імена.

Если вы уже зарегистрированы как комментатор или хотите зарегистрироваться, укажите пароль и свой действующий email.
(При регистрации на указанный адрес придет письмо с кодом активации и ссылкой на ваш персональный аккаунт, где вы сможете изменить свои данные, включая адрес сайта, ник, описание, контакты и т.д.)grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(обов’язково)