Повернутися на сторінку

Коментарів: 7

 1. 2016-02-23 в 14:42:41 | Навіжений

  Добротний жахливчик! gringringrin Любителям хоррору та містики має сподобатися, хоча тут таких мало, але все одно бажаю успіху!

 2. 2016-02-23 в 14:48:30 | Ліандра

  Новелістичненько.

  Не зовсім оповідання, не зовсім фантастичне.

  Мова гарна. Описи образні, але мені здається, що занадто детальні.

  Взагалі дуже багато деталізації, як на оповідання. Три чи чотири абзаци "вітер гуляє спиною героя" і нічого не відбувається. Взагалі від початку, від перших слів оповідання не чіпляє, не зацікавлює: стояння-чекання на зупинці, мучіння в автобусі - ніякої загадки - а прочитано вже більше половини твору. Дочитувати себе змушувала. Детальні описи "травм" пропустила, бо після такого хочеться пити валер*янку.

  Сюжету, як такого немає.

  А потім і виявляється, що герою то чи примарилось чи приснилось.

  Кінцівка трохи пояснює для чого написав цей твір автор, але нічого не змінює.

  На мою думку, це оповідання не для конкурсу фантастичних оповідань.

 3. 2016-02-23 в 15:25:29 | Євген Батькович

  Впринципі, оповідання хороше. В дусі того ж Стівена Кінга та Клайва Баркера. Автору треба спробувати свої сили на конкурсі від спільноти "Крамничка Жахіть", а про конкурси від Зоряної Фортеці, скоріше всього забути, бо як я зрозумів із коментаря вище, привидів та містику тепер до фантастики не відносять... а даремно, адже вони майже поруч йдуть.

 4. 2016-02-23 в 15:55:23 | нонейм

  Дуже хороший жахастик. Фінт із закільцюванням теж сподобався.

 5. 2016-02-24 в 15:42:02 | Естелла

  Ох, добре, хоч не на ніч читала... Ну чи проставляйте в назві вікові обмеження, щоб можна було морально підготуватися. А то я, незважаючи на вік у паспорті, маю по-дитячому тендітну психіку grin Взагалі хороший вийшов фільм-катастрофа з елегантною такою містикою. Просто не мій улюблений жанр, та деталізації забагато. Героя таки шкода. Сподіватимуся, що колись його відпустить.

 6. 2016-02-25 в 01:13:01 | Сторонній.

  Вже традиційно пишу, що фінтів не зафіксовано. Втім, зафіксовано неприємну кількість русизмів і подібних помилок.

  Сюжет дещо знайомий. Рейс мерців - хіба не сотня оповідань вже є? Думаєте, зациклення під кінець робить ідею свіжішою? Ні, таке теж було.

  Але що я можу похвалити, так це увагу до дрібниць. Враження від поїздки в заповненому автобусі передано прекрасно, навіть опис зимової погоди мені дуже сподобався - немає нічого зайвого, але є все потрібне. Те ж стосується і опису мерців: достатньо натуралістично, але не перетинаючи межі розумного.

  Відчуваю, що автор має неабиякий потенціал.

  О, і пояснення про катастрофу в кінці явно зайве. Читач не ідіот, і так все зрозумів.

 7. 2016-02-25 в 23:45:45 | Старліт

  Гарний жахастик. Вірніш замальовка, бо на повноцінне оповідання не тягне. Немає дії. Перші абзаці спокійно можна випустити. Образні описи точно не для цього жанру. Описи мерців потішили, як і деталізаці. Але щось треба робити з мовоюsmile наприклад,

  холодний місяць січень (місяць прибрати)

  слова немов випірнули з глибини, яка була його свідомістю (можна ж просто з глибин свідомості?)

  дзенькнуло десь у ментальному підвалі - це перлsmile)

  Але враження миле - вдала спроба пофантазувати на тему "а що якщо уявити всіх пасажирів у набитому автобусі мерцями"smile

Повернутися на сторінку

Залиште свій коментар!

Не реєструватися/анонімно

Використовуйте нормальні імена.

Если вы уже зарегистрированы как комментатор или хотите зарегистрироваться, укажите пароль и свой действующий email.
(При регистрации на указанный адрес придет письмо с кодом активации и ссылкой на ваш персональный аккаунт, где вы сможете изменить свои данные, включая адрес сайта, ник, описание, контакты и т.д.)grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(обов’язково)