Влада часу

П’ятниця, 12 серпня 2016 г.
Переглядів: 521
Підписатися на комментарі по RSS

1.

 

Посеред пустелі розкинулось місто з мармуровою пірамідою в центрі.

Лицар Борель в чорних обладунках, закутий в кайдани, йшов в колоні з іншими полоненими під конвоєм охорони. Його разом з магами і паладинами що пережили вчорашній бій за стратегічно важливе місто, вели к піраміді. Попереду охоронного конвою йшов офіцер армії темного короля і готував смертників к зустрічі з неминучим.

- В давні часи, древні темні боги побудували піраміду в якій заховали джерела своїх знань. В піраміді зберігається магічна скрижаль яку охороняє безсмертний вартовий Сфінкс. Це наймогутніше і наймудріше створіння в світі. Воно імунне до будь якої магії і має силу вбивати смертних і безсмертних як магією так і потужними пазурами левиці. Ще жодна людина не пережила зустріч зі Сфінксом. Наш король зібрав під своїми знаменами велику непереможну армію і підкорив десятки материків. І він хоче правити ними вічно.

Конвой спинився перед входом в піраміду.

- Король контролює ці землі 29 років. І весь цей час він відправляє в піраміду полонених воїнів з розбитих ворожих армій і рабів. Ви увійшли в групу смертників що мають спробувати відгадати загадку Сфінкса. 

 

 

2.

 

Лицар обливався холодним потом. В повітрі відчувався запах крові. Між ним і Сфінксом лежали купи людських кісток і криваві шматки розірваних на шматки магів і паладинів. На нього дивилася страшна і одночасно небесно прекрасна істота. На половину левиця, на половину дівчина з чорним довгим волоссям.

- А якою буде твоя відповідь? – Спитала Діва Сфінкс. – Що вічно заважає людям наділеним владою і не наділеним нею, викорінити на землі зло і несправедливість, бідність і тиранію?

- Подвійні стандарти в моралі і мудрості, в слідуванні законам і правилам.

Магічна печать на брамі камери сховища зникла. 

- Скрижаль твоя смертний.

- Я зможу використати її проти темного короля?

- Ні. В ній недостатньо магічних знань для повалення режиму наймогутнішого чародія і завойовника в історії. 

- Тоді я залишу скрижаль тут і запечатаю камеру знову. Щоб тиран не отримав її.

- Це погана ідея. По перше, тоді ти не вийдеш з піраміди живим. Всі виходи з піраміди охороняють лучники і маги короля. Вони мають наказ вбивати кожного смертника який вийде з піраміди без скрижалі. По друге, я не хочу лишатись тут ще на пару тисяч років. Я мушу охороняти скрижаль до тих пір, поки хтось не відповість на моє запитання і не отримає скрижаль. Лише тоді, я зможу бути вільною і полишу піраміду. Будь ласка, забери скрижаль. Я сиджу тут 3000 років! Я так давно не бачила світ і не дихала свіжим повітрям. Душа моя давно не раділа життю і волі.

- Я не хочу щоб скрижаль потрапила в руки мого ворога! Я краще помру! 

- Як з тобою складно людино… Ну добре. Я пропоную альтернативу безглуздій смерті. Бери скрижаль і сідай мені на спину! Я віднесу тебе в далекі краї, де ти отримаєш магічну силу для перемоги над темним королем. Сідай! Не ломайся. Ну ж бо! Мені не терпиться подихати свіжим повітрям!!!

 

 

3.

 

Лицар летів верхи на Діві Сфінксі то між хмарами, то над хмарами, пірнаючи в хмари і злітаючи високо, високо над ним. Пустельні землі залишились далеку позаду. В низу від вирію до вирію розкинулись гаї з озерами і ріками.

- Я джерело древніх і сакральних знань. Я знаю мапи всіх земель і всіх країв світу. Я пам’ятаю кордони царств яких давно немає. Я пам’ятаю місця на яких стояли міста і храми, що давно поглинула земля і вода. Я знаю всі живі і всі мертві язики існуючих і вимерлих народів світу. Тобі потрібні знання які б посилили твою бойову магію. Стиль Магії Часу, Стиль Магії Вогню, Стиль Магії Холоду, Стиль Магії Крові, Стиль Магії Метаморфози і Стиль Магії Землі. Для цього ти маєш відвідати всі некрополі і храми де покояться великі герої людства і отримати у їхніх духів знання що дадуть силу і міць в бою. Подивись у низ! Під нами землі степових народів. Там в підземному некрополі спить вічним сном дух наймогутнішого паладина свого часу Таулана. Коли він помер, його тіло поховали в некрополі воїнів. Але у героя було багато ворогів. Вони жадали помститись йому навіть після смерті. Дружина героя чаклунка і жриця храму Богині Ночі Нальвія поклялась що ніхто не вчинить акт помсти її чоловіку після його смерті і не спаплюжить прах мертвого. Тому вона випила транс мутагенний еліксир і перетворилась на безсмертну і смертоносну потвору здатну розірвати будь кого хто насмілиться увійти в некрополь і наблизитись к усипальниці її чоловіка. З тих пір чудовисько стереже усипальницю героя. В мумії лицаря спить дух героя. Він страждає і бачить страшні сни, через те що його дружина приречена не знати спокій цілу вічність. Він нагородить того героя що звільнить його кохану від вічних мук життя в тілі потвори. А праху його вже ні хто не торкнеться, оскільки всі його вороги що цього жадали давно вже мертві.

 

 

4.

 

- Куди ми тепер летимо?

- В землі Варн. Там посеред каньйону на краю прірви, стоїть храм. В храмовій усипальниці лежить в саркофагу великий паладин і герой, що жив 9 000 років тому. Дух мертвого героя зберігає знання стилю бойової Магії Часу. Але гроб паладина охороняють вічні вартові. Двадцять три лицаря Ліча що майстерно володіють мечами і магією і при житті були молодими паладинами і учнями великого героя. Вони поклялись після смерті цілу вічність охороняти прах вчителя.

 

5.

 

 

Лицар спустився в некрополь царів і штовхнувши чорну браму усипальниці увійшов в зал з гранітним саркофагом. Він освітив світлом факелу саркофаг короля Кад Тота.

- Як давно він здох?

- Приблизно 22 000 років тому. А його Імперія розвалилась 6 000 років тому.

- От яким був твій план. Ти казала що на зачарованій храмовій землі час йде інакше. Але навмисно не сказала що години проведені там розтягнуться на десятки тисячоліть.

- Я все зважила і вирахувала. Навіть з цією силою ти б не переміг в бою короля чаклуна. В тебе б не вистачило потенціалу. Він був надто могутній. Ти б загинув в бою з ним. Я виконала твоє бажання. Ти стоїш перед мертвим тираном. І попереду в тебе нове життя.