Віталізація

П’ятниця, 12 серпня 2016 г.
Переглядів: 578
Підписатися на комментарі по RSS

M: Алоха!

В: Здорів.

M: Щось давненько ти не був онлайн. Хворієш чи може “справи”? =)

В: Та які справи?? Що ти хочеш?

M: Ой-йой. Нєдуг падобний ангєльскому спліну? А ти не забув, що в суботу у Каті день народження? Вона збирає всіх на пікнік. Прийдеш?

В: ?

M: Ну, зрозумів? “Прийдеш” - дотепно, га? ;)

В: Іди до сраки!

M: О, тепер дійсно бачу, що ти не в гуморі =)

В: ДО СРАКИ!

 

M: Агов.

M: Досі ображаєшся?

M: Я бачу, що ти це читаєш.

M: Ти ж знаєш - в мене зовсім нема відчуття такту. Ти це казав ще коли ми замутили власний гурт. Пам’ятаєш наш гараж? Класно я тоді валив по барабанах. Айм он е хайвей ту хеееел! )))

В: Відчуття ритму, в тебе зовсім відсутнє відчуття ритму.

M: Ну, нарешті. Я вже думав, що тебе там засмоктало у ліжко. До речі, ти вже зважився на участь у програмі? Годі зволікати, вже стільки часу згаяв. Давай!

В: Я вже все тобі пояснив і більше не збираюсь повертатись до цього питання.

M: А я буду повертатись!!! Carthago delenda est!

В: Бувай.

 

В: Я знову з нею посварився.

M: Добраніч. Чи добрий ранок, вже четверта і мені щойно майнула думка: “мабуть, пора вже спати”. Але то нічого, ти розповідай, розповідай.

В: Ти просто не розумієш. Ця Віта - та вона мені вже в печінках. Ну як можна бути такою нездарою? П’ять років! Уже майже п’ять років. Та за сраних п’ять років можна опанувати дві професії та захистити дисертацію з Теорії Усього! А це одоробло, так і не навчилась нормально робити масаж!

M: Ага.

В: Ні, ну ти чув таке? Це ж звичайна моторика. Здавалося б, ну що може бути простіше, а воно, блін, ставить синця на лопатці. Я просто не розумію, це ж деградація. Деградація!

M: Ну от і приймай рішення.

В: На добраніч.

 

M: Привіт. Просто хотів написати, що ми всі пам’ятаємо. Те що сталось - жахлива трагедія. І в роковини знай - я поруч.

 

В: Як думаєш, чи можливо за сукупністю зовнішніх проявів та ознак дійти висновку про внутрішній зміст? Ну, як хтось виглядає як качка, крякає як качка і плаває як качка, то, звісно ж, це качка, чи не так?

M: Третя ночі, непоганій час для філософських питань, о мій двоногий безперий, але з нігтями, друже.

В: Не треба блазнювати, будь ласка, я серйозно. Уявімо, в тебе є улюблений собака. Він махає хвостом коли радий і гарчить коли злий. Він весело гавкає до тебе та грізно бреше на незнайомців. Любить гризти кісточку та бігати за м’ячем.

M: Уявімо.

В: І от я роблю робо-копію твоєї собаки і програмую їй ті самі звички - так само гарчить, таким самим хвостом махає і так само радісно стрибає за м’ячем. І от питання, як би ти їх розрізнив?

M: А другий ногу вміє піднімати коли сцить?

В: Вміє.

M: Тоді ніяк.

В: То і нема різниці між ними?

M: Як це нема, перший - справжній, другий – штучний, от і вся різниця.

В: Але ж ти жодним чином не можеш їх відрізнити. Другий - немов дзеркальне відображення першого, а матеріали такі, що ні на дотик, ані рентгеном не відрізниш. І що тепер?

M: Та і що, я ж знаю, що перший справжній, а другий штучний. Все ясно.

В: А як не знаєш? Якби я їх перемішав за ширмою? Як тепер дізнатись де твоя?

M: Ну...

M: Кінчай з цим. Не знаю і не хочу забивати собі цим голову! Взагалі, час спати.

В: От і я не знаю. Вона сьогодні знов плакала. Розумієш?

M: Ясно, знов за старе. Ну то що я можу сказати, ти не філософ, ти - мудак.

В: Мудак… Маєш рацію.

M: Маю і нагадаю - Carthago

В: На добраніч.

M: delenda

M: est!

 

M: Привіт, що нового?

В: Міркую.

M: Квадратура круга чи кількість ангелів на шпильці?

В: Твій гумор іноді нестерпний.

M: Піти в сраку?

В: Дозволяю залишитись.

M: Дякую, о ясновельможний пане! То може мовите по суті?

В: Пам’ятаєш про собаку?

M: Ну.

M: Чекай, дай вгадаю.

M: Знов проблематика штучного розуму?

В: Вона…

M: І знов те саме. Якщо створено штучний розум, що проходить тест Тюрінга та жодним чином неможливо відрізнити його від розуму середньої людини, то тебе хвилює чи не є вимикання його фізичного носія, чи, скажімо, виконання процедури перезавантаження, еквівалентом до вбивства людини?

В: І знов.

M: Так я тобі скажу, мій любчику. Спеціальним міжнароднім статутом, на який мені вже відверто лінь шукати чергове посилання, затверджено - НІ, не є і не еквівалент ані з етичної, ані з юридичної точки зору. Ти що, зараз хочеш довести, що тисячі вчених, філософів, представників релігійних конфесій, юристів та державних діячів дурні та помиляються, а ти у нас розумний і все знаєш? Так я скажу, дурень тут - ти і тільки ти!

В: Але ж зачекай.

M: Жодних але. Ти мене дістав. Так, аварія, що сталась - це жахливо. Так, ти втратив родину, так, ти став інвалідом і так, я тебе “не розумію”. Але я бачу, я добре бачу: твоя прив’язаність до Віти - це ж хвороба! Хто вона така? Хто? Вона лише андроїд, нянька, надана тобі державою, щоб підтирати твій великорозумний зад та берегти від пролежнів. І нема в ній анічогісінько “от такого”. І ти сам чудово це розумієш. І більше того, ти сам себе тримаєш у своїй тюрмі, сам закрив камеру та проковтнув ключа.

В: Так.

В: Бувай.

M: Трясця.

 

M: Агов, ти тут?

M: Бачив новину? Вони згортають програму. Криза, нерентабельно. Мудаки, які ж вони мудаки!!!

M: Ну скажи ж щось. Ще є можливість, тож вирішуй ;)

M: Друже! Ну Друже! Благаю тебе. Ти не бачиш, але я навколішках. Зроби це не для себе, зроби це для мене. Я знов хочу, як колись, піти вдвох на рибалку, попасувати м’яча чи просто сходити разом на пиво. Так, просто випити у звичайному барі по келиху пива.

M: Ти егоїст! Ти сраний ЕГОЇСТ! Здохни там зі своєю Вітуською! Ти згниєш, а вона заіржавіє.

В: Так, я  прийняв рішення.

 

Повідомлення № 1:

Спеціальна урядова програма дозволяє вам перемістити свій розум у штучне тіло. Гарантується відновлення життєвих функцій на 98%. Операція у повному об’ємі фінансується державним фондом та є безкоштовною для суб’єкту операції. Повідомляємо, що за умови договору, наданий суб’єкту андроїд-наглядач буде переданий на державний баланс та перепрограмований для нових задач.

Просимо надати згоду у письмовому чи електронному вигляді.

Повідомлення № 2:

Таким чином, попереджаємо вас про майбутнє тимчасове закриття програми з переселення розуму. Просимо підтвердити чи заперечити участь.

 

В: Участь заперечую.