Повернутися на сторінку

Коментарів: 7

 1. 2017-08-12 в 21:27:38 | Зіркохід

  Дуже незле, попри мою нелюбов до постапоків grin. Атмосферно, змістовно і цікаво.

 2. 2017-08-14 в 17:18:31 | Стишена

  Одне з найкращих у цій групі, на мою думку. Дякую автору.

 3. 2017-08-14 в 21:41:10 | Лореляйн

  Гарно. Попри мовні огріхи, зачепило, особливо на контрасті з Іду на ви. Успіхів.

 4. 2017-08-18 в 15:34:49 | chernidar

  Непогано, дуже непогано. Та тільки для світу потрібна перспектива, а як вкласти її в мініатюру - не знаю. Тобто тут така ситуація, що світ цікавіший ніж герої, але він не розкритий. Герої - теж не розкриті (в принципі від них і не вимагається). Залишаються здогади.

  А от зі здогадів - незрозуміло чому виникла така гендерна нерівність, чому в кінці світ виявляється високотехнологічним, а на початку - щось а-ля 30-ті роки із ковалем та ланцами, описані відносини між героями характерні більше для 30-х ніж високотехнологічного суспільства.

  Коротше - бракує деталей, які б надали картині цілісності та перспективи.

  Успіхів.

 5. 2017-08-19 в 01:39:10 | Фантом

  Вітаю, авторе!

  Гарно. Щоправда, я трохи заплутався з імплантантами. Їх встановлюють, щоб тримати жінок у покорі? Чому тоді вони одночасно роблять сильніше фізично і не тільки? Фізична сила - щоб народжувати? Але скільки жінка має народити? Вілла - двох, ще читачам сказано про Левка і що він один, тобто його мати народила одного. Гадаю, тут і без імплантантів можна впоратися. Якщо ж вони народжують більше - варто б про це зазначити. Згадка про дітей-дівчат є, але вона більше плутає, аніж пояснює. Та це НМСД.

  Сильно не вистачає передісторії світу. Чому сталося так, як сталося. Звичайно, автор її вигадав, але ж я, як читач, теж хочу її знати smile

  Успіхів!

 6. 2017-08-19 в 02:22:49 | Vitalii

  Прочитав. Якось сумбурно вийшло... Спочатку було цікаво читати, але потім пішли імплантати, Великий Вибух і війна... Далі дочитував по інерції. Кінцівка не зрозумілаrolleyes.

 7. 2017-08-21 в 11:38:09 | Сторонній

  Згоден з Чернідаром - світ цікавий, про нього ще варто писати і писати. Та й оповідання дуже хороше smile

Повернутися на сторінку

Залиште свій коментар!

Не реєструватися/анонімно

Використовуйте нормальні імена.

Если вы уже зарегистрированы как комментатор или хотите зарегистрироваться, укажите пароль и свой действующий email.
(При регистрации на указанный адрес придет письмо с кодом активации и ссылкой на ваш персональный аккаунт, где вы сможете изменить свои данные, включая адрес сайта, ник, описание, контакты и т.д.)grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(обов’язково)