Повернутися на сторінку

Коментарів: 9

 1. 2017-08-12 в 10:57:23 | Зіркохід

  Парад оптимізму триває.

  Твір написано добре. Але мене не зачепило - не люблю депресняків, замішаних на соціалці.

  Авторе, а ви не боїтеся, що хтось використає ваш рецепт, як ото з кінгівським "Містером Мерседесом" було cool smile?

  Риторичне питання: нащо економити знаки на "пес.фонді", пишучи вище "Доббррре"? До речі, як це в реалі вимовити?grin

 2. 2017-08-12 в 12:53:07 | Автор

  Дякую за відгук повний щирого й неприхованого обурення. Надихає smile

  То "депресняк" чи оптимізм? Якби Ви хоч щось взяли в лапки - то було б простіше зрозуміти. ;)

  Авторе, а ви не боїтеся, що хтось
  використає ваш рецепт, як ото з
  кінгівським "Містером Мерседесом"
  було?
  ...
  + з інету:
  Містер Мерседес
  Стівен Кінґ
  (пер. Олександр Красюк) Роман
  Опис: Книжка, яка змусить вас
  понервувати!
  Спогади про нерозкритий злочин не
  дають спокою колишньому
  поліцейському Біллу Ходжесу. Він
  мав упіймати злочинця, який на вкраденому «мерседесі» навмисне
  вбив та покалічив десятки людей,
  але… Одного дня Білл отримує листа
  від того самого таємничого вбивці.
  Він обіцяє, що наступного разу жертв
  буде більше! Це був тільки початок… Білл знову повертається до роботи.
  Ставки в цій смертельній грі надто
  високі…

  Хоч вбийте - не знаю "як ото було". І зв'язку не бачу...

  До речі, з книги "Лікування без шкоди", 2007p.:

  Очищення за Шевченком.
  Найновішим способом лікування онкозахворювань є метод Шевченка. Незважаючи на те, що його клінічна цінність зазначаєьься деякими фахівцями сумнівною, випробувати дію рецепта можна у випадку, коли оф.медицина визнала хворого безнадійним.
  Суть методу Шевченка полягає в інтенсивному лікуванні раку соняшниковою олією, змішаною з 40%-вим етиловим спиртом (горілкою).
  ...
  ... Автор методу прийшов до такого висновку: позбавивши ракові клітини так необхідної їм глюкози, можна домогтися зупинки росту й поширення пухлини, а потім і її розпаду з повним виведенням...

  Разом з тим - горілка не є традиційним напоєм для жінок. То що ж робити безнадійно хворим? Таки бути з'їденим пухлинами, чи шукати способи самому їх з'їсти?

  От у деяких тварин, в голодні часи - навіть вагітність "розсмоктується". Чому так не вийде з пухлиною? (у ній так само вже не зовсім свої ДНК)

  А щодо критики таких супер-дешевих способів лікування (з боку оф.медицини чи влади) - то її причини очевидні ж! Про що трохи згадав і в оповіданні.

  А от що Ви пропонуєте для "безнадійних випадків"? Бо ж їх ставатиме дедалі більше - тут навіть до провидиці ходити не треба.

 3. 2017-08-12 в 13:20:10 | Зіркохід

  Я про в'їзди терористів у натовпи, яких стало в рази більше після виходу роману Кінга. Може, і збіг, хоча...

 4. 2017-08-12 в 15:48:52 | Автор

  А...

  Цей "збіг... (я так не думаю...)"

  Так, Кінг (книга 2014p) - й дійсно міг бути призвідником. І те, що психи, нездатні зробити бомбу, допетрали про існування і простіших способів - можна вважати шкодою для суспільства.

  Але навряд чи мене чекають такі тиражі smile

  Крім того, як я вже писав - деяким хворим це може й доможе. Отже, зашкодить передусім ПФ, олігархам, фармацевтам..., але вони не пропадуть. Гірше буде, якщо перекладуть збитки на... "маси". Але, якщо нині для тих "мас" вже прийнятним є варіант "децимації" зайвих - просто задля якнайпростішого уникнення тих збитків, то Ваші побоювання - є і будуть найменшою проблемою суспільства...

 5. 2017-08-13 в 15:36:03 | George

  Авторе не розповсюджуйте дурні штибу ракові клітини ростуть в десять разів швидше аніж здорові

  Все навпаки...

  А чому ж тоді нас лікують рідіонуклідами та неселективною хіміотерапією ?

  No comments...

 6. 2017-08-15 в 08:37:14 | Автор

  Заготував добірку цитат з купи джерел в інеті (для тих, хто не має часу "гуглитись").

  Отже:

  При раку пошкоджені клітини ростуть і не гинуть, на відміну від нормальних клітин. В результаті утворюється велика кількість ненормальних клітин, що утворюють пухлини (крім лейкемії, при якій в кровотоці починається аномальний розподіл клітин). Всі нормальні клітини ростуть, діляться, а потім гинуть. Цей процес називається апоптозом. Коли він порушується – починає утворюватися рак.
  ...
  Стовбурові клітини раку відрізняються від більшості нормальних клітин тим, що вони можуть виробляти енергію з глюкози різними шляхами. Це одна з причин, чому вони ростуть краще, ніж інші клітини.
  ...
  ...
  I стадія раку мозку характерна відносно доброякісними пухлинами, що ростуть повільно. ...
  На II стадії раку мозку клітини також ростуть повільно і мало відрізняються від нормальних, ...
  Наступна, 3 стадія раку головного мозку відрізняється злоякісними пухлинами з середньою агресивністю. Вони швидко ростуть ...
  Рак мозку 4 стадії характерний швидким ростом пухлини, великої інфільтрацією. Клітини швидко розмножуються і відрізняються від нормальних. Формуються нові судини для підтримки швидкого зростання клітин і вогнища некрозу (мертвих клітин).
  Пухлина росте стрімко, ракові клітини розмножуються з дуже великою швидкістю, при цьому вражаючи найближчі мозкові тканини. Стан хворого погіршується на очах.
  ...
  ...
  У чому сенс хіміотерапії?
  При хіміотерапії зупиняється або сповільнюється ріст ракових клітин, які швидко діляться і ростуть. Але також можуть постраждати і здорові клітини, які також швидко діляться - клітини, що вистилають ротову порожнину і кишечник, або клітини, з яких росте волосся.
  Шкоду здоровим клітинам можуть надати побічні ефекти. Часто побічні ефекти слабшають або зникають після закінчення хіміотерапії.
  Чого можна досягти при хіміотерапії?
  Залежно від типу раку і його поширеності, при хіміотерапії можна:
  • Вилікувати рак - якщо знищені ракові клітини і їх більше не можна виявити в організмі і вони не виростуть заново.
  • Контролювати рак - при хіміотерапії ракові клітини повільніше ростуть, контролюється їх поширення і знищуються метастази.
  • Полегшити симптоми раку (паліативне лікування) - при хіміотерапії пухлина зменшується в розмірах і не викликає біль і не здавлює сусідні органи і тканини.
  ...
  Злоякісні клітини - це пухлинні клітини, що володіють не тільки тканинним, але і клітинним атипізмом, в значній мірі втратили тканинну специфічність і володіють здатністю до невпинного неконтрольованого розмноження, метастазування.
  Для злоякісних клітин характерні:
  - незрілість, недифференцийованість або низька ступінь диференціювання.
  - здатність виробляти речовини, які пригнічують протипухлинний імунітет (токсини) і речовини, що індукують ангіогенез в пухлині .
  - прискорений метаболізм і внаслідок його підвищена потреба в енергії та поживних речовинах.
  ...
  - здатність «вислизати» від імунологічного контролю організму за допомогою особливих механізмів «обману» імунокомпетентних клітин.
  - знижена в порівнянні з нормальними клітинами стійкість до різних несприятливих впливів, зокрема, до впливу іонізуючих випромінювань і цитотоксичних отрут.
  - схильність до швидкого поділу з малим T1/2 і часто з різними дефектами та порушеннями нормального протікання мітозу (атипові мітози)
  - малий час спокою клітини (мала тривалість інтерфази) і великий відсоток клітин, що інтенсивно діляться, в загальній масі пухлини.
  - змінений в порівнянні з нормальними клітинами відсоток спонтанних апоптоз, або смертей, пухлинних клітин - або знижений (що призводить до накопичення генетичних дефектів, при яких нормальні клітини б загинули, та придбання за їх рахунок нових властивостей), або підвищений, що компенсується дуже швидким розподілом.
  ...
  ...
  Однак в реальності, тобто в живому організмі, рак стикається з низкою труднощів: йому не вистачає місця, кисню і поживних речовин. ...
  Далі відбувалося наступне: швидко зростаючі клітини, які подолали труднощі середовища спільно з допоміжними клітинами, швидко їх придушували, так що допоміжні клітини, які росли повільно, з пухлини зникали. Тому, коли екологічні труднощі виникали знову, рак зупинявся в рості і навіть починав зменшуватися.
  ...
  ...
  Розпад пухлини може провокувати і відмова від прийому їжі, що властиво хворим, що страждають онкологічними захворюваннями. При цьому пухлина позбавляється поживних речовин, і її клітини гинуть. Продукти її розпаду проникають у кровоносне русло. Далі, вони розносяться по організму. Відбувається його отруєння. Поєднання обмінних порушень в організмі з попаданням в кровоносне русло токсичних речовин, визначає розвиток такого стану, як ракова інтоксикація.
  ...
  ...
  Міжнародний колектив вчених з'ясував, що зростання раку легенів можна зупинити, якщо блокувати здатність клітин пухлини перемикатися на альтернативні джерела живлення. Результати роботи були опубліковані в журналі Molecular Cell.
  Раціон здорових клітин організму і клітин, уражених раком, сильно різниться: клітини злоякісної пухлини ростуть дуже швидко і в якості основного джерела живлення використовують глюкозу, причому в кількостях, що перевищують споживання глюкози здоровими клітинами в сотні і тисячі разів. Коли глюкози стає недостатньо, ракові клітини змушені шукати альтернативні джерела живлення, щоб забезпечити своє зростання і виживання.

  Здається, вистачить...

  Отже, ракові клітини переважно таки ростуть швидко, особливо на останніх стадіях (сюрприз-сюрприз!) і їдять багато.

  А в оповідання я пропоную простий і супер-дешевий спосіб боротьби (питна вода, проти інтоксикації, навіть у пляшках, недорога ж?) А вже кожен читач хай сам вирішує: хоче, не хоче...

  Загалом, все просто. Нині переважна більшість людей (майже всі?) хворобливі й мають надмірну масу. Тіла засмічені переїданням. І наслідки цього, рано чи пізно, але найімовірніше, будуть! Лікування – очевидне. І до справжнього голоду – місяці ж! 1кг жиру = 9000ккал = 4...5 діб енергозатрат людини. І то ж ще й рухатись треба! А 15кг = 2 місяці..., а якщо ще й тепло вдягнутись...

  Але як ні – то ні. Якщо нема бажання боротись за життя (на останніх стадіях чи й взагалі), або є гроші й сили на операцію чи хімію (на перших) і т.д. – то хто ж проти. Лікарям теж треба їсти. Але, відтак, треба таки розуміти, що от саме вони – безкоштовного лікування (та ще й небезпечного?) не рекламуватимуть.

 7. 2017-08-15 в 14:36:01 | Лореляйн

  А фантастична складова - це те, що гг вилікувалася? Авторе, сподобалося, як написано, читалися легко, хотілося дізнатися, чим все закінчиться. Але от соціально-памфлетна складова геть не моє. Звісно, безнадійному хворому можна що завгодно, ефект плацебо ніхто не скасовував. І, не даремно, нещодавно цілого Нобеля присудили за ефект голодання. Доведено, що воно продовжує життя. Але...так беззастережно рекламувати такий сумнівний спосіб боротьби з раком...про олію з горілкою взагалі вбили. ви мабуть і проти щеплення? Це риторичне питанняsmile Пішла думати над балом.

 8. 2017-08-15 в 17:16:13 | Автор
  Лореляйн
  А фантастична складова - це те, що гг вилікувалася?

  Та мабуть...

  Але там, зд., є помітний натяк, і не один, на ще одну. Принаймні, хочеться щоби вона була фантастичною hmmm

  Авторе, сподобалося, як написано, читалися легко, хотілося дізнатися, чим все закінчиться.

  Це втішає smile

  Звісно, безнадійному хворому можна що завгодно, ефект плацебо ніхто не скасовував. І, не даремно, нещодавно цілого Нобеля присудили за ефект голодання. Доведено, що воно продовжує життя.

  Слушно.

  І не лише їм...

  Як то кажуть в одній з відомих сміховинок:

  – Ви чули:для пенсіонерів запровадили нові пільги?

  – Що ви кажете! І які ж?

  – Тепер їм дозволяється стояти під стрілою, прихилятися до дверей в метро і переходити вулицю на червоне світло.

  Але...так беззастережно рекламувати такий сумнівний спосіб боротьби з раком...про олію з горілкою взагалі вбили.

  Олія з горілкою – то не моє. То з книжки. І мені воно теж якось не зовсім подобається (навіть у теорії)...

  А от щодо реклами – я ж не зароблю на тому. Тому, мабуть, треба якесь інше слово.

  До речі, читав колись фант.оповідання (укр. автор, не можу згадати), в якому рак у бідняка вмер від вживання якихось хворих (на рослинний рак!) і, зд., гнилуватих овочів-фруктів. А от багач – загнувся в клініці. І я чомусь не вважав те оповідання рекламою зіпсованої їжі. А мабуть треба було... smile

 9. 2017-08-18 в 11:43:23 | Vitalii

  Гнітючий стан після прочитаного... дуже важка тематика раку. Написано файно.

Повернутися на сторінку

Залиште свій коментар!

Не реєструватися/анонімно

Використовуйте нормальні імена.

Если вы уже зарегистрированы как комментатор или хотите зарегистрироваться, укажите пароль и свой действующий email.
(При регистрации на указанный адрес придет письмо с кодом активации и ссылкой на ваш персональный аккаунт, где вы сможете изменить свои данные, включая адрес сайта, ник, описание, контакты и т.д.)grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(обов’язково)