Повернутися на сторінку

Коментарів: 7

 1. 2017-08-06 в 21:03:43 | Зіркохід

  Написано доладно, читається з цікавістю. На жаль, фантприпущення у творі неоригінальні. Про передачу вірусної інфи через зір ішлося ще в "Білому ціпку калібру 7,61" Неффа, а це середина 80-х. Про читання думок тема взагалі бородата grin.

 2. 2017-08-07 в 12:14:28 | Автор

  Тема бородата, але опрацьована поверхово. Там ще є куди копати.

 3. 2017-08-15 в 13:27:53 | Лореляйн

  Авторе, в тому то й справа, що є куди копати, а ви недокопалиsmile немає оригінального авторського перепрочитання. Не зрозуміло, чим цей вірус такий неприйнятний, якщо всі люди приєднуються до однієі мережі? Не зрозуміло, чому гг так проти. Фінальна сцена химерна. Може це такий авторський замисел, але я не до кінця зрозуміла. Наприклад, хоч теж борода, якби гг чекав як дива цього вірусу, щоб поєднатися з усіма, і не вийшло б, по-моєму, було б веселіше. Хоча написано непогано.

 4. 2017-08-18 в 11:19:01 | Vitalii

  Прочитав. Сподобалосьgrin

 5. 2017-08-18 в 23:56:40 | Фантом

  Вітаю, авторе!

  Назагал, сподобалося. Не вистачило передісторії - звідки взявся вірус. Зрозуміло, що в мініатюрі викласти все просто не вистачило б місця, але хоча б словом.

  При її запуску відбувається перепайка синаптичних зв’язків, внаслідок чого усі заражені переходять на одну частоту функціонування свідомості, внаслідок чого можуть відчувати думки й почуття один одного
  Без жодних обмежень? Не певний, що людський мозок витримає думки 7,5 мільярдів. А якщо врахувати мовне й культурне різномаїття - тим більше.

  Кілька конкурсів тому мене кпинали, що в тексті я не дав шансів читачеві передбачити кінцівку. Тепер от розумію, чому grin Тут те саме. На трагедію фіналу нема жодного натяку. Та й сама вона змазалася за основною оповіддю.

  Успіхів!

 6. 2017-08-20 в 14:19:03 | Сторонній

  Ідея може й не нова, але описана... зі своєрідним стилем. Приємним, особливим, динамічним і глибоким стилем - і це мені дуже сподобалось. Справді, певні недоговорювання створюють враження "чогось тут не вистачає", але назагал я дуже радію таким творам, тому бажаю знайти й дописати все, чого тут не вистачає - оповідання варте роботи над ним cool smirk

 7. 2017-08-20 в 17:34:12 | chernidar

  Зачіпає. А чому не описано способи боротьби? Карантинні засоби? Спеціальні окуляри? Доля сліпців у цьому світі?

  Це було б цікавіше ніж банальне любить/не любить.

Повернутися на сторінку

Залиште свій коментар!

Не реєструватися/анонімно

Використовуйте нормальні імена.

Если вы уже зарегистрированы как комментатор или хотите зарегистрироваться, укажите пароль и свой действующий email.
(При регистрации на указанный адрес придет письмо с кодом активации и ссылкой на ваш персональный аккаунт, где вы сможете изменить свои данные, включая адрес сайта, ник, описание, контакты и т.д.)grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(обов’язково)