Повернутися на сторінку

Коментарів: 12

 1. 2016-01-29 в 13:59:37 | Стишена

  Дуже абсурдно і клапчасто, але весело і відразу з'являється перед очима картинка. Думаю, якби вийшло переписати без розбивання на велику кількість "клаптиків", зменшити кількість персонажів і трохи сильніше пов'язати їх між собою, було б добре. І хотілося б більше прикладів "розпадання логіки" )

  І щодо об'єму - на конкурс "Повна темрява" якраз був малий обсяг: до 2666 знаків. Наче писали, що його щороку тепер будуть проводити перед Kyiv Comic Con, лишень тема щораз буде інша.

 2. 2016-01-29 в 20:41:22 | Зіркохід

  Чомусь я зависаю перед такими творами. І гадки не маю, яку мету переслідував автор при написанні. Епатувати? Ну то запізно: вже є Фішер зі Спаським grin. Постібатися з довірливих читачів, які те читатимуть? Ну-ну, Бог у поміч grin. Просто діти кудись вільний час? Ну... це причина поважна, визнаю.

  До речі, вийшов суто твір для внутрішнього користування - як правило, опублікувати подібні оповідання споконвіку було не дуууже проблематично.

  Ще не сподобався якийсь алогічний потяг автора до слів "лайно, гівнюк, покидьок" тощо. Я не мовний пурист, але коли стільки вивалюється на голову одночасно... якось воно не тойво.

 3. 2016-02-12 в 12:31:52 | dendrag

  Прикольно вийшло. Читається легко, розумієш все також легко, а текст ще й посмішку викликає) сподіваюся Антон і Олег заговорять знову) автор молодець)

 4. 2016-02-14 в 15:25:17 | L.L.

  Було б весело, якби не було так сумно. Чи то в мене просто настрій невідповідний?..

  Ні, загалом скоріше добре, ніж погано. Побачимо, як воно сприйматиметься, коли будемо голосувати.

  PS. Не зрозуміла, де Зіркохід угледів епатаж?

 5. 2016-02-14 в 18:29:46 | Спостерігач

  Сумбурно і не зрозуміло. А шкода, бо мова автора хороша.

  Про, Епатаж, є не тільки Сапковський та Фішер, а ще дуже багато авторів. Це така собі окрема гілка. І доволі успішна.

 6. 2016-02-15 в 11:40:17 | Ліандра

  Прикольно!

  Ідея про те, що реалізовується написане автором не нова, ще й дуже не нова, але припорошивши її гумором та самоіронією автор добився того, що відрази і неприйняття не викликає.

  Потішило! Трохи здивувало.

  Ідея мультисвіту, і злочинців та сищиків, які їх переслідують дуже цікава.

  Навіть трохи здалося, що в оповіданні вона вбита насмерть. Шкода перевести таку ідею на таке безперспективне оповідання. а ідея хороша.

  Або твій брат, або твій кіт…

  ха-ха-ха

  Загалом сподобалося! Успіху

 7. 2016-02-22 в 16:23:25 | нонейм

  Оповідання мені подобається, але. Це "але" завжди все псує. Сильна група, чимало хороших оповідань, тому вилазить "але". НМД, за "Пісню доброго чарівника" не будуть активно голосувати. Абсурд, розпад багатьох відлякає. Мені цікаво, чи так станеться, заради цікавості простежу, щоб підтвердити або спростувати власні спостереження.

 8. 2016-02-23 в 22:27:42 | Рі

  Ідея з рекурсією прикольна, але руйнує занурення в текст smile

  Історії Остина і Станіслава недостає сленгу - виглядає, ніби мандрівники пояснюють все тільки для читача. Це виглядає дуже штучно.

  Наслідки роботи Хакера описані дуже класно і не без гумору (жіночка-піранья, ааа!) Попри дуже неконструктивну кінцівку (я люблю, коли герої таки щось несподівано вигадують, а тут Автору, здається, стало ліньки ;) ) і трохи перевантажені речення оповідання мені скоріше сподобалося. Не перше місце, нє, але це було хоча б цікаво.

 9. 2016-02-23 в 23:20:48 | Аноним

  Потішило. Рекурсія заважає цілісному сприйняттю. Динамічно, дуже сподобалася ідея про руйнування світів. Гарні ілюстрації руйнуванняsmile Розчарував фінал. От, правда, аби не така скомкана незрозуміла розв'язка, було б значно краще. Фінта немає. Розвеселив "Остін Дешвуд" - це привіт якійсь фанатці Джейн Остін "Розум і почуття"?smile загалом читати сподобалося, якби не фінал, були б у моїх лідерах. Нехай щастить!

 10. 2016-02-26 в 15:36:31 | Олександр

  Уперше напевно погоджусь із Зіркоходом хоч частково - про твір для внутрішнього застосування. Насправді, це твір для зовнішнього застосування, тільки його для цього треба роздрукувати.

 11. 2016-02-28 в 14:21:07 | Естелла

  Оповідання сподобалося. Легко сприймається, захоплює, смішить. Втім, сторонній людині, або навіть новому учаснику наступного конкурса, вставки про "фінт з вухами" враження зіпсують.

  Міжсвітові сищики сподобалися. Новий спосіб руйнйвання світів також. Лінія оповідання нагадує стрічку Мебіуса, що зараховую в плюс. На роздумах Хакера дуже нагадало Матрицю, що зараховую в мінус. Втім, може це під впливом викладача, який нещодавно пояснював, що Матриця - вторинний продукт від постмодерністсько-постструктуралістської філософії.

  В цілому враження дуже добре. Вісімку за моєю десятибальною шкалою цілком заробило. Бажаю успіхів!

 12. 2016-02-28 в 14:26:29 | Естелла

  Ой, ще однє. Про пісню недорозкрили. Так одразу не можу запропонувати конкретний варіант, але отою піснею був шанс (особисто мене, принаймні) вщент добити до сліз та влучити в десятку. Зробіть з нею щось, авторе. Не може колискова про доброго чарівника, яку чуло абсолютно все населення світу, просто стихнути і все. Сподіваюся, Ви не пожертвували нею заради фінта (яким повний кінець світу все одно не виглядає).

Повернутися на сторінку

Залиште свій коментар!

Не реєструватися/анонімно

Використовуйте нормальні імена.

Если вы уже зарегистрированы как комментатор или хотите зарегистрироваться, укажите пароль и свой действующий email.
(При регистрации на указанный адрес придет письмо с кодом активации и ссылкой на ваш персональный аккаунт, где вы сможете изменить свои данные, включая адрес сайта, ник, описание, контакты и т.д.)grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(обов’язково)