Острови Єнери

Субота, 29 липня 2017 г.
Переглядів: 380
Підписатися на комментарі по RSS

На світанку , Капітан стояв разом із Дівчиною біля космічного корабля , схожого на чорного птаха. Поряд стояв повітряний Катер.

- Керування. – Це і приємно і просто. В який бік натисниш , в такий і повернеш – він торкався керма.

- А як це працюе?

- Повертаеш і додаеш вперед , повертаеш назад – сповільнюєшся.

Капітан сів за кермо , Дівчина позаду. Вони по волі рушили вперед. Вітер вранці був приємно прохолодним. Перед очима постали зелені хащі , які запрошували і розгортали свої таемниці. Капітан неквапливо повернув , і перед очима постало чисте небо і море. Дівчина охопила руками Капітана.

- Оце пригода ! – вигукнула вона.

Волосся дівчини знялось від вітру. Вони помчали туди де захоплювало дух . Вітер став відвертішим. Промайнула жовтизна піску. У животі залоскотало від невдоволенного бажання вискочити, - так сказала Дівчина пізніше. Капітану знадобилось міцніше тримати кермо. Катер зняв бризки і помчав вперед.

Острови наближались. Таємничі , без жодної стежинки , вони прийняли прибульців. Позаду чорний птах виблискував на мисі . Очі дівчини заблищали від радості. Капітан узяв її за руку , і вони попрямували вздовж берега. Капітан фотографував побачине. Дівчина попросила розповісти звідки команда прибула до них.

- Наші світи дуже схожі – відповів він . Так само змінюється день і ніч , так само їхня планета кружляе навколо зірки. Ніби танцює , бо і зірка кружляє і усе рухаеться. І людям вдалось вирахувати коли їхні зірки, – Сонце та Єнера стануть найближчі , і подорож стане легшою.

- А чи можу я побачити ваш світ? – спитала Дівчина.

- Ми відбуваємо через три тижні. – відповів Капітан.

Здійнялась хвиля , роззявила зелену пащу , і кинулась на берег. Вони стояли у виглаженому піску що лишився по ній.

- Подорож вимагає підготовки.

- А має бути важко ? – спитала вона.

- Дуже . – відповів Капітан.

- Тоді я не згодна.

Вона опустила очі .Він підійшов ближче.

Вода сягала бедер і була теплою. Дівчина хлюпнула водою і розсміялась. Знялась нова хвиля. Шум її змішався з бризками і сміхом. Тоді тіла їхні торкнулися піску, і вже наступна хвиля змила геть усе.