Повернутися на сторінку

Коментарів: 11

 1. 2017-07-23 в 22:47:16 | Зіркохід

  Сюжет зірок з неба не хапає: гине корабель, рефлексує приречений пілот.

  Дуже цікава ідея з розтягуванням часу для порятунку. На жаль, як на мене, угроблена приземленістю ситуації й сірим ГГ. Чомусь тутешні автори найбільше полюбляють ГГ бандюків, злочинців і просто хвацьких порушників закону. Кому як, а мені вже це добряче набило оскому. Кортить почитати про нормальних людей, розумних, порядних і чесних. Ну, не судьба поки що smile.

 2. 2017-07-24 в 09:57:13 | Аноним

  На жаль, багато незрозумілих моментів. Автору треба тренуватисяwink

 3. 2017-07-24 в 14:59:44 | Стишена

  Можна було б зробити трохи динамічніше почавши з того, як герой викидає ті самі модулі, згадує брата, а тоді вже потрапляє в халепу. Дуже не вистачає діалогів )

 4. 2017-07-26 в 17:53:27 | Спостерігач

  Непогане, легеньке чтиво.

  Недоліки:

  - біотемпоральний - це біологічний об'єк що впливає на час. НАзвалиб якорем.

  - РУда в рятувальних капсулах. Для того аби виправдати перевезенян та ризик це має бути щонайменше Міфріл. А краще Галворн. Ні вібраніум значно дешевший. ТОму варто приділити було увагу що таке цінен що усього сотня кілограм цього варта ризику.

  - За два тижні спостереження неминучості наближення смерті "дах" дуже сильно "протиче". До глюків. Не те що паніки. І о про далоб яскраву картинку оповіданню.

  А так непоганий тесктик.

 5. 2017-08-10 в 14:19:17 | Старліт

  Гарна ідея про розсинхрон, але погано реалізована. Інтриги немає, як і конкретизації гг, а тому і співпереживання у читача. Бажаю розвинути у справжнє сюжетне оповідання.

 6. 2017-08-12 в 15:39:21 | Vitalii

  ідея норм. реалізація трохи шкутильгає, але це поправимо )

 7. 2017-08-18 в 14:01:56 | Фантом

  Вітаю, авторе!

  Враження неоднозначні. Загалом, написано якісно. Ідея з часом цікава.

  Сподобалося, як вміло автор розказав історію в історії, адже запис ми читаємо, отже його хтось знайшов, відтак контейнер таки витримав.

  Гірше з іншим. Герой чекає порятунку від "бога з машини". Але як, вірніше навіть КОЛИ, той бог встигне допомогти, якщо увесь всесвіт існує за своїм часом, а стазис ГГ діє лише на нього? Тут алогічність. Друге - ГГ проводить аналогії з братом, тут зрозуміло. Не зрозуміло інше - до чого ці аналогії до рішення усе розповісти? ГГ ж міг зробити запис і раніше, а не в останні хвилини. Тобто, рішення ГГ і його рефлексії мало пов'язані між собою. Тут не вистачає якогось конфлікту для ГГ, щоб він вагався, розповідати, чи ні. Тоді було б значно цікавіше.

  Успіхів!

 8. 2017-08-19 в 00:24:49 | Автор

  Дякую за критику, пані та панове smile

  Не можу не погодитись з Зіркоходом: ситуація та герой сірі. Втім, це важливо для думки, яку я намагався донести.

  Анонім... корисно було би вказати на незрозумілі Вам моменти - уявлення не маю, що виправляти.

  Стишена, дякую за пораду. Проте, для мене дуже важливим було обмежити події оповідання часом вибуху корабля. А діалогів таки варто додати - хоча би з інтерфейсом корабля, наприклад. Допрацюю ;)

  Спостерігачу, словом "легеньке" Ви мене збентежили. Щодо недоліків: біотемпоральний, бо викривляє час в околі біологічного об'єкта, тут все ж логічно.

  Щодо руди - згоден, тут варто щось адекватніше обрати.

  Щодо того, чому у героя не їде дах від приреченості - це я і хотів запитати цим твором. Тобто, всі ми приречені. Всі ми знаємо, що наша смерть наближається, і щоранку ми прокидаємось все ближчими до неї. Не знаю як вас, а мене це невимовно лякає... То чому ж у нас не їде дах?

  Старліте, дякую, розвиватиму smile

  Віталію, дякую - ще допрацьовуватиму.

  Фантоме, дякую. Я не думаю, що гг чекає порятунку - тільки підсвідомо сподівається на нього. Всім нам властива марна нераціональна надія. А щодо мотивації для гг зробити запис - згоден, варто додати конфлікт smile

 9. 2017-08-19 в 11:25:48 | Аноним

  З технічної точки зору.

  Ідея сповільнення часу і людей-блискавок якось засадничо кульгава...:

  1) Як бігати (і навіть ходити?). От уявіть, ви відштовхнулись ногою. І злетіли (на пару см). Але, як впасти? Гравітація ж не знає про ваші "суперздібності". І тягнутиме донизу тими ж таки 9.8м/с2... А то буде скааааажено довгоооо....

  2) Як боротись з в’язкістю повітря. Воно з стане майже що твердим. Доведеться якоюсь технікою прорубувати тунелі і ущільнювати зайву "породу" позад себе... А дихати як...

  3) Як захищати приватність і майно, коли всюди бігатимуть..., ні таки ходитимуть "люди-блискавки"?

  4) І чому б не запхнути цілий зореліт у такий повільний час – він прилітатиме ж миттєво, не обмежений всілякими швидкостями світла.

  і т.д........

  Відтак, якось складно вірити оповіданню.

  А ще, чому капсулу не викинув?

 10. 2017-08-19 в 11:51:38 | Автор

  Навіщо її викидати? о_0

  Ок, з технічним: прилад викривлює час в околі біологічного об'єкта. Тобто, і його одяг, і певний шар повітря, і реакція на гравітацію синхронізовані з героєм.

  Вони не можуть ходити всюди і тирити чуже майно - корабель є "точкою опори" для приладу, за межами корабля це не спрацює, та й на кораблі - лише у разі катастрофи.

  І зореліт, відповідно, не може бути блискавичним.

  Такіє дєла smile

 11. 2017-08-20 в 16:10:10 | Аноним

  Славимо Орай... про що це я? Ага, в останній серії "зоряної брами" вибух корабля розтягнули ще на довше, на десятиліття. А так - подібно.

  Не питаю чому ГГ не звихнувся. Не питаю, що ж то за РУДА така, але цікавлюсь розмірами рятувальних капсул.

  Але все-таки запитаю чим весь цей час дихав ГГ якщо сповільнення часу захопило тільки його а не корабель.

  Коротше - проблема твору у вторинності та психологічній недостовірності.

Повернутися на сторінку

Залиште свій коментар!

Не реєструватися/анонімно

Використовуйте нормальні імена.

Если вы уже зарегистрированы как комментатор или хотите зарегистрироваться, укажите пароль и свой действующий email.
(При регистрации на указанный адрес придет письмо с кодом активации и ссылкой на ваш персональный аккаунт, где вы сможете изменить свои данные, включая адрес сайта, ник, описание, контакты и т.д.)grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(обов’язково)