Повернутися на сторінку

Коментарів: 7

 1. 2016-02-22 в 23:09:25 | Естелла

  Коли зазначається, що новачки мусять набирати вагу, перші думки - польоти в космос на планети з меншою силою тяжіння або людожерство. Перший варіант, на мій смак, цікавіший. Та коли вони запевняються, що він завершив всі свої справи та ніхто його шукати не буде, сумнівів вже не залишається. Може то я така здогадлива, та як на мене, ця несподіванка не грає.

  Щодо самого оповідання, герой особисто мені огидний в обох своїх "особистостях". Його навіть не шкода, бо він живе за правилами, які таку поведінку цілком допускають. Зрозуміло ж, що він сам навряд чи вчинив би інакше.

 2. 2016-02-24 в 10:31:24 | Ліандра

  Загальне враження: нейтральне. Героя не шкода зовсім. Не співчувається йому і не співпереживається.

  Інтрига є, але слабенька.

  Кілька спотикалочок.

  набор ваги

  набір

  індексу маси тіло

  тіла

  що одні двері

  ще

  тих, як тільки готувалися

  які

  з суспільства, яка отруює

  яке

  для Дома Сонця.

  Дому

  саме розумово роботу

  розумову

  Землі, яки використовувалися

  які

  фактично був їм.

  ним

  Успіху

 3. 2016-02-24 в 12:10:25 | нонейм

  Зло перемогло зло. Правильно, якщо нема добра, то зло буде жерти зло. Непогане оповідання, хай не все сподобалося, надто чорно, але смаковими преференціями можна знехтувати.

 4. 2016-02-26 в 13:28:39 | Старліт

  Дуже сподобалося. Фінт є і непоганий. Хоч основна інтрига стає зрозумілою майже відразу. А там, де автор каже "що не чекали" все якраз очевидноsmile Шкода, що не для цього конкурсу. Де фантастична складова? Все цілком реалістично, навіть секта, чи пак вчення, присутнє навіть у нашому суспільстві і так, як описав автор. От якби більше фантазувань щодо вірувань чи обрядів, щодо їх впливу на членів секти...було б супер. А так - гостросюжетне оповідання про сучасне життя. І вичитати було б непогано. Але розважили. Дякую

 5. 2016-02-26 в 14:32:18 | Олександр

  Автор здається мені той же, що й у Жовтих чоботах. Що ж, реалістична містика починає мені подобатись. А кінцівка й дійсно несподівана. Головного героя й справді не шкода, але ж так і треба. Дякую автору, дуже "стрьомна" кінцівка, западає в память. А, і ще, проходячи тепер мимо Свідків Єгови, дивлюсь на них якось інакше.

 6. 2016-02-26 в 14:37:47 | Ліандра

  Мені теж здалося що автор один і той же.

  А ще там однакові помилки у оформленні прямої мови.cheese

  Співпадіння???

 7. 2016-02-29 в 13:34:19 | Олександр

  Авторе, коли вже Ви зняли свої оповідання, чи не могли б ви відкрити своє прізвище. Хотів би ще почитати ваші твори, якщо вони у вас є.

Повернутися на сторінку

Залиште свій коментар!

Не реєструватися/анонімно

Використовуйте нормальні імена.

Если вы уже зарегистрированы как комментатор или хотите зарегистрироваться, укажите пароль и свой действующий email.
(При регистрации на указанный адрес придет письмо с кодом активации и ссылкой на ваш персональный аккаунт, где вы сможете изменить свои данные, включая адрес сайта, ник, описание, контакты и т.д.)grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(обов’язково)