Повернутися на сторінку

Коментарів: 5

 1. 2017-08-03 в 08:58:18 | Сторонній

  Сюжет дуже милий, навіть можна знайти символічний замінник вибуху. Доріан Ґрей навпаки. Оскільки матчастини тут немає, до неї не прикопаєшся. А от до мови - можна: втрачені розділові знаки, недоречні слова типу "взагалі" (без нього речення не втратило би нічого) і таке інше.

  Маю певну слабкість до дуже добрих історій, побільше б їх. Загалом, сподобалось - успіхів cool smirk

 2. 2017-08-03 в 09:37:51 | Ромчик

  Ще з літератури нагадало "Останній листок" О. Генрі, але так, мило і затишно.

  Є потенціал.

 3. 2017-08-03 в 22:27:43 | Зіркохід

  За деревами не видно лісу. Посил твору зрозумілий, але надмірна деталізація (хто в що вбраний, з ким, де й коли) гасять інтерес до сюжету. Як кажуть класики, не описуйте - показуйте.

  Щойно дівчина завершила роботу й поклала пензель, вона підлетіла до стінки й повільно почала нею спускатися вниз.

  Що це було взагалі big surprise? І таких пасажів багацько. Хотілося б, щоб автор висловлювався зрозуміліше не лише для себе, але й для читача.

 4. 2017-08-09 в 11:04:54 | Оленка

  Твір дійсно теплий і милий. Але зміст надто передбачуваний. І до мови є питання. Але все ж успіхів в конкурсі!

 5. 2017-08-13 в 21:30:33 | Лореляйн

  Мило. Автор надміру зловживає словами "досить", "дещо" іншими подібними. Розв'язка передбачувана. Мотивація героїні відсутня. Причина відмови від лікування - смішна і не переконлива. Не вживати ліки в такому випадку дорівнює самогубству. Але настрій є, хоч і дитячо-сумний. Пишіть ще.

Повернутися на сторінку

Залиште свій коментар!

Не реєструватися/анонімно

Використовуйте нормальні імена.

Если вы уже зарегистрированы как комментатор или хотите зарегистрироваться, укажите пароль и свой действующий email.
(При регистрации на указанный адрес придет письмо с кодом активации и ссылкой на ваш персональный аккаунт, где вы сможете изменить свои данные, включая адрес сайта, ник, описание, контакты и т.д.)grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(обов’язково)