Повернутися на сторінку

Коментарів: 5

 1. 2017-08-02 в 11:20:10 | Сторонній

  Це одне з тих оповідань, які мені подобаються, але хтось обов'язково назве сюром і завалить. Помилки, русизми - є. Загальна упоротість - є, але мені це подобається. Не знаю, як воно піде в рамках конкурсу, але, назагал - мені подобається.

  Успіхів smile

 2. 2017-08-02 в 14:30:35 | Зіркохід

  Непогано, хоч із химерністю трохи перебор. Важкувато сприймається. І так, твір на любителя.

  А площадку я б назвав майданчиком grin.

 3. 2017-08-02 в 16:56:33 | автор

  Дякую за теплі слова, твір має массу недоліків, але завдяки конкурсу вдалося нагадати про ряд цікавинок:

  1) замовляння на єнохічній мові Джона Ді за допомогою якого, кажуть, можна стати невидимим: «Ol sonuf vaorsad goho iad balt, lonsh calz vonpho. Sodra Z ol ror ta nazps». Якщо вірно вимовити ці слова, то тіло огорне еліпсоїд невидимості, що огортає тіло на відстань до 45 см.

  2) уявлення Тритемія про «eldila», ангелів які рухають Зорі та планети (у 1515 р. оприлюднив циклічну теорію історії людства та містичну хронологію.

  Не плутати з (лат. aedilis), початково нижній римський магістрат із плебеїв.

  Ну і т.д. )))grin

 4. 2017-08-16 в 11:18:10 | chernidar

  На любителя.

  До речі, Земля зникне задовго до закінчення цього циклу Всесвіту (якщо взяти до уваги його циклічну теорію). Певне ГГ погано читав книжку.

 5. 2017-08-17 в 15:50:05 | Лео

  Ну, це вже можна прочитати wink. Слава богу, якщо чесно. Перше з цієї першої шістки 2-ї групи, яке можна бодай прочитати і навіть про щось собі корисне нагадати. За це дякую авторуcool smile.

Повернутися на сторінку

Залиште свій коментар!

Не реєструватися/анонімно

Використовуйте нормальні імена.

Если вы уже зарегистрированы как комментатор или хотите зарегистрироваться, укажите пароль и свой действующий email.
(При регистрации на указанный адрес придет письмо с кодом активации и ссылкой на ваш персональный аккаунт, где вы сможете изменить свои данные, включая адрес сайта, ник, описание, контакты и т.д.)grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(обов’язково)