Гість [16+]

Вівторок, 9 серпня 2016 г.
Переглядів: 576
Підписатися на комментарі по RSS

Сандра добре знайома з тим чоловіком, про якого всі говорять, що він уміє приходити у чужі сни. Його звуть Говард і він живе по сусідству.

«Говарде, послухай мене, - говорить Сандра, коли зустрічає його у м’ясному відділі супермаркету чи біля полиць з приправами, – тобі справді краще зав’язати з оцими твоїми вибриками.»

У відповідь Говард дивиться на Сандру своїми карими очима, усміхається і мовчки кладе у Сандрин візок куряче філе або соус чилі – завжди саме той, який Сандра раніше вже запримітила для себе і неодмінно взяла б сама, якби не зустріла Говарда.

А в ніч після того Говард приходить у сон до Сандри і просто її трахає.

У Сандри є чоловік Ронні і двійко дітей, непогашений кредит і напівглухий собака Боббі. Сандрі точно не потрібно додаткових проблем з власною совістю. Вона хоче все припинити, тому питає:

«Що тобі потрібно від мене, Говарде? Хіба є мало інших жінок?»

Але Говард знову мовчить, а наступної ночі усе повторюється. І Сандрі від цього більше зле, ніж добре. Вранці вона смажить для Ронні яєчню, готує своїм дівчаткам, Меррі і Сильвії, сандвічі і промиває старому паскуді Боббі хворе вухо. Але Сандра не дивиться їм в очі. А що, якщо Ронні про все здогадується? Або діти чули, як вона уві сні викрикує ім’я Говарда? Мама Сандри не раз розказувала, що та в дитинстві багато розмовляла, коли спала. Сандра не знає, що робитиме сама з кредитом, якщо Ронні піде від неї через Говарда.

Тому, коли з усіх членів сім’ї у будинку залишається тільки вона і Боббі, Сандра іде у спальню, відкриває нижню шухляду комоду, витягає записну книжку і шукає їхні збереження на сімейну подорож у гори. Сума там невелика, але Сандра думає, що цього повинно вистачити. Сандра чула, що люди платять Говарду за те, щоб він приходив у сни до їхніх дітей і лякав монстрів, які їм сняться, чи до них самих і дарував квиток на Гаваї або ж просто побув поруч. Кажуть, Говард не гребував жодною роботою і в чужих снах перетворювався на всемогутнього бога-творця або бога-руйнівника.

Сандра впевнена, що Говард не відмовиться і від її грошей. Вона заплатить йому, а він залишить її сни у спокої. Сандра одягає темні окуляри, хустину, піджак і мішкувату спідницю. Вона думає,що так її ніхто не впізнає.

Сандра чекає у черзі на газоні, потім заходить всередину, простягає Говардові гроші і каже: «Забирайся!». Говард усміхається, але нічого не робить. Гроші залишаються у Сандриній руці.

Але Сандра не з тих, хто не може довести діло до пуття. Вона залишає гроші на підвіконнику, виходить з будинку, по дорозі знімає з себе хустину і окуляри, а вдома знаходить всю суму в кишені свого піджака.

Сандра більше не хоче спати. Точніше не так – Сандра більше не хоче засинати, тому цілу ніч п’є каву і дивиться телевізор. Вона перемикає канали і натрапляє на порно. На екрані Сандра бачить себе з Говардом. Вона прокидається і плаче. А потім іде готувати яєчню для Ронні і сандвічі для дівчаток.

У супермаркеті Говард кладе у візок яблука, якими полюбляють ласувати Меррі і Сильвія, і спагеті, які Сандра планувала приготувати на вечерю. Говард бере Сандру за руку і говорить:

«Все буде добре. Не треба так хвилюватися.»

Сандра хоче спитати в Говарда, чому все відбувається саме з нею. Але до того, як вона встигає вимовити і слово, Говард говорить:

«Тому що нам сняться наші мрії або наші страхи.» Говард підморгує Сандрі, відпускає її руку і іде у напрямку каси.

Ввечері, коли Сандра приходить забрати Меррі і Сильвію зі школи, вона чує, про що говорять люди. Вона знає, що Говард приходив до Джека, однокласника Сильвії, і подарував тому мале щеня, після того, як його старий пес Бен потрапив під колеса авто. «Уявляєш, - розповідала Сандрі мама Джека, – нам навіть не довелось заводити нову тварину, Джек просто грається зі своїм новим собакою уві сні!» «Ага, - продовжує розмову Джудіт, - а з нашою бабусею він ще й танцює. А вона ж паралізована.»

Сандра чує всі ці історії – чує і відмовляється у них вірити. Сандра хоче крикнути: «А мене він трахає! Люди, він же гвалтівник!». Але Сандра мовчить.

Сандра боїться, що насправді вона не знає, де та межа між її підсвідомістю і участю Говарда в її снах? Що реально відбувається, а що створила її фантазія? І, зрештою, який з цих двох світів справжній? Можливо, насправді Сандра тільки те й робить, що трахається з Говардом, а Ронні, діти, кредит і Боббі – лише ігри її уяви?

Цього разу у візку опинилися козячий сир і пляшка червоного напівсухого. Говард знає, що Сандра нишком випиває, а потім ховає порожні пляшки у гаражі. Але Сандра більше не поведеться на весь цей цирк. Вона демонстративно повертає вино назад на полицю, проходить між рядів ще одне коло, а коли Говард іде – знову кладе те саме червоне напівсухе у свій візок.

Сандра намагається будь-яким чином себе відволікти. Вона записалася у волонтерську групу, що бореться за чистоту довкілля, ходить на йогу п’ять разів на тиждень і постійно вивчає напам'ять рецепти страв з телятини, яку так обожнює Ронні.

Сандра старається з усіх сил, але останнім часом у неї геть нічого не виходить. Тепер уночі Говард ніжний. Говард цілує її в шию, потім в ключицю, потім опускається нижче. Сандра опирається. А потім здається.

Вчені говорять, що загальна тривалість сновидінь становить не більше двох годин. Дванадцять років шлюбу з Ронні Сандра імітує оргазм. З Говардом Сандра кінчає кожної ночі.

Сьогодні Говард вибирає для Сандри пекінську капусту і огірки. Сандра бачить, як Неллі, сусідка з п’ятого будинку, скоса на них поглядає і пише комусь повідомлення. «Може, Ронні?» - думає Сандра і, щоб зменшити підозри, вирішує вести з Говардом світську бесіду.

«Говарде, - говорить вона, - як думаєш, сьогодні ітиме дощ?»

Вони обоє знають, що спека триває вже місяць і на опади не може бути жодної надії. Але Говард відповідає: «Сподіваюсь, Сандро». Потім кладе у її візок овочі і відправляється до каси.

Сандра ще декілька хвилин вибирає фрукти, а після того іде до аптечного відділу. Їй необхідно купити снодійне. Терміново.