Генно-модифікований манікюр

Четвер, 4 серпня 2016 г.
Переглядів: 500
Підписатися на комментарі по RSS

2024 рік. Салон-перукарня.

- Доброго дня. Я хочу манікюр. Чи є вільні майстри?

- Вітаємо! Так, звісно. А який саме манікюр ви хочете?

- А який у вас роблять? Я, якщо чесно, не дуже в курсі найсучасніших тенденцій в косметології…

- У нас є всі види манікюру. Найдоступніший і найпопулярніший – підкутикульний. Це коли кутикула та шкіра біля лунул акуратно розрізається лазером, під анестезією, звісно ж; уся нігтьова пластинка покривається надміцним молекулярно-акрилово-поліетиленовим покриттям; потім наноситься супер заживлювальний гель «Біонейлотин 3000». І, таким чином, нігтик вже відростає покритим кольором, приблизно 3 місяці. Потім потрібно прийти знову на процедуру, можна міняти колір. Можна також наносити у вигляді візерунків, орнаментів, омбре. Гарно те, що посуд можна мити одразу ж через 5 хвилин після нанесення заживлювального гелю «Біонейлотин 3000»! Він діє миттєво.

- Хмм. А є щось без розрізання лазером?

- Так, є чудовий варіант – генно-модифікований манікюр. Він коштує дорого, але це на все життя! Ми вживлюємо вам надтонкою нано-голкою ген фуксії (для яскраво-рожевого кольору нігтя), гібіскуса (для червоного манікюру) або фіалки (для фіолетового). На жаль, технології поки що не настільки розвинені, щоб стали доступними й інші кольори, але косметологічні лабораторії вже працюють над цим. Через декілька годин після процедури відбувається мутація, – і у вас починають рости нігті відповідного кольору. Є тільки один недолік: все життя колір нігтів вже буде незмінний, а текстура – подібна до натурального нігтя – матова. Проте, це не така вже й велика проблема, адже, можна «поверху» скільки завгодно робити підкутикульний манікюр, перефарбовуючи пластину на 3 місяці у найрізноманітніші відтінки! Можна навіть робити підкутикульний прозорим покриттям: тоді структура вашого генно-модифікованого манікюру стане на 3 місяці глянцевою. Ось, як у мене.

- Так. А яка ціна генно-модифікованого манікюру?

- Без знижки – 36 000 грн. Але оскільки ви – наш 1 000 000-ий клієнт (як показує он те табло над стійкою reception), то вам за півціни по мега-крутій акції!

- Дорогувато… А які ще є види манікюру у вас?

- Є ще ін’єкційний. Це коли нано-голкою ми вводимо вам під нігтьову пластину спеціальний стійкий пігмент з натуральних інгридієнтів. Він рівномірно розходиться по всій площині, забарвлюючи ніготь наче з-під низу. Пігмент тримається 4-5 років. Недоліки: колір досить приглушений, адже він знаходиться під нігтьовою пластиною. Проте, знову ж таки, ви можете робити «поверху» підкутикульний прозорий манікюр, щоб досягти глянцевого ефекту.

- Ой, а це що у вас в каталозі?

- Це не зовсім манікюр у класичному розумінні. Це імпланти тваринних кігтів замість нігтьових пластин. Можна вживити як натуральні кігті, так і їх високотехнологічні копії. Користуються популярністю кігті пуми, гепарда, яструба… Та їхні копії, звісно ж. Натуральні імпланти вживлювати дорожче, бо це складна операція. Зате, потім кіготь стає як вашим рідним, росте, відновлюється. Штучні ж кігті не ростуть, вони все життя в одному стані. Я особисто не розумію цією моди на кігтьові імпланти. Але вони досить популярні серед готів, зірок естради та депутаток (люблять полоснути у парламенті опонента під час бійки). Є й імпланти інших форм та текстур, ось, на наступній сторінці дивіться нігті в формі трапецій, сердечок, спірал…

- Стоп! Слухайте, а чогось старомодного немає? Гель-лак, наприклад…

- Ха-ха! Ну, хіба, в когось в гаражі ще завалялись ультрафіолетові лампи! Ні, в салонах такого раритету вже не знайдете.

- Ех. Ну добре, я тоді тільки волосся пофарбую. Не буду робити манікюр.

- Без проблем! Коли наважитесь наводити красу на нігтиках – приходьте! А фарбування волосся ви яке хочете? Методом мутації гену, що відповідає за колір; введенням пігменту у волосяну цибулину та по усій довжині волосини; чи, може, вживленням міні-фарбувальних ботів під шкіру голови, що підфарбовують волосся безпосередньо у процесі його росту?..