Повернутися на сторінку

Коментарів: 3

 1. 2017-08-12 в 11:37:23 | Зіркохід

  У твору чималий потенціал, який автор практично не використав, на жаль. Як на мене, річ у способі подачі, та й у не до кінця продуманому сюжеті. Здається, тут більше підійшла б не НФ (хоч і не виключено), а містика, можливо, з дещицею чорного гумору. Ну, але автор вирішив так. Вийшло не дуже переконливо.

 2. 2017-08-12 в 13:47:29 | лісовик

  Сподобалося. Пишіть ще.

  Тут ніякої фантастики не треба, сприймається як вигадка головного героя, щоб внести різноманіття у такій буденній роботі.

  Не можу не згадати "Серце Електри", якщо вже порушена подібна тема. Тільки там герой йде за дозволом.

 3. 2017-08-16 в 01:03:25 | Фантом

  Вітаю, авторе!

  Сподобалося. Як для мініатюри - обрана форма подачі, певно, оптимальний варіант. Хотілося б почитати у більшому форматі.

  Успіхів!

Повернутися на сторінку

Залиште свій коментар!

Не реєструватися/анонімно

Використовуйте нормальні імена.

Если вы уже зарегистрированы как комментатор или хотите зарегистрироваться, укажите пароль и свой действующий email.
(При регистрации на указанный адрес придет письмо с кодом активации и ссылкой на ваш персональный аккаунт, где вы сможете изменить свои данные, включая адрес сайта, ник, описание, контакты и т.д.)grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(обов’язково)