Повернутися на сторінку

Коментарів: 21

 1. 2017-08-10 в 11:36:45 | Зіркохід

  Двоїсті враження. Цікавий задум і кепське виконання. З комами якась пошесть сталася,клична форма взагалі відсутня як клас. Діалоги не вельми реалістичні. Деякі образи бентежать. Скажімо, "велетенський мідний дзвін" викликає образ Лаврської дзвіниці, і тут таки уточняється, що його носять корови в селах. Дивні в селах корови, дзвонареві, мабуть grin.

  Ну і моралі у твір на закладено - лінійна історія про один випадок із життя.

 2. 2017-08-10 в 12:50:10 | Vitalii

  Дякую за коменти Зіркохід, люблю коли негатив є, бачиш де тупиш і намагаєшся цього не робити в подальшому. Чесно.

  На рахунок ком і кличних форм (+/-): але тим хай коректор займається, навіщо в людей гроші забирати smirk, автор повинен творити.

  На рахунок дзвону(+): тупанув, визнаю grin. Бідні корови! snake

  на рахунок моралі (-): чесно, деколи хочеш прочитати твір для екшину, фану і задоволення (щоб не грузити голову), без глибокого контексту, моралі і триповерховості задуму. Мораль-не-мораль цього кусня тексту - є чуваки які роблять за нас невидиму роботу. Все. Більшого годі шукати tongue rolleye І так, це один випадок із життя і початок іншого (лист в наплічнику).

 3. 2017-08-11 в 22:42:44 | їжак Гарольд

  багато лишнього

 4. 2017-08-13 в 18:36:56 | Еффі

  А мені дуже сподобалося. Дякую авторові.

 5. 2017-08-13 в 21:46:34 | Vitalii

  для Еффі:

  Дякую за коментар! Приємно чути wink

 6. 2017-08-13 в 21:47:35 | Vitalii

  для їжак Гарольд:

  погоджуюсь що багато. просто це уривок із більшої історії cool smirk

 7. 2017-08-14 в 13:33:22 | Сторонній

  "Марина, найдосвідченіший коп в їх банді стояла біля карти міста і планувала." - що планувала? А, не важливо ж, головне - планувала confused

  "Кирило закрив за собою двері, включив вентилятор і прикрив шторами вікно." - закрив і прикрив - не варто використовувати спільнокореневі слова так часто, якщо в тому немає задуму. Краще би він ЗАЧИНИВ двері. І УВІМКНУВ вентилятор.

  "Мопп зробив спробу розірвати мотузки що зв’язували його руки й це йому вдалось" - явно зайве. "Розірвв мотузки" було би достатньо.

  "Кирило взяв вийнятий наручний браслет і одів його мінотавру. В ту ж мить Мопп зник". Одів. Ясно, так?

  Персонажі - шаблонні, ідея - Люди в Чорному, художня цінність - нульова,твір по собі не лишає нічого. Не обов'язково має бути мораль, але була би хоч якась думка...

 8. 2017-08-14 в 13:34:40 | Сторонній

  А, ну і на додачу: якщо "хай тим коректор займається", то спочатку давайте твір йому, а тоді уже відправляйте на конкурс - треба мати повагу до людей, що читатимуть Вас.

 9. 2017-08-15 в 13:12:01 | chernidar

  Життєрадісний мєнт викликає непозбувну збентегу. По ідеї це ж для нього рутина, а тут прямо ентузіаст. Але перед цим нічого такого не видно.

  Взагалі - не зачепило, хоч не найгірше з прочитаного.

 10. 2017-08-17 в 16:42:29 | Vitalii

  для Сторонній:

  1) на рахунок Марини і планування погоджуюсь;

  2) на рахунок спільнокореневих слів - погоджуюсь, прогавив;

  3) Ваше було би достатньо краще було б замінити мовчанкою (і нічого не писати), цього було би достатньо;

  4) забагато пафосу у Вашому коментування, ніякої поваги (без цієї зверхності - Ясно, так? ...) Ясно, так?!

  5) в останньому Вашому абзаці суцільний вітер з Олімпу. але я не Ви, відповім як потрібно, Ясно, так?!

  Шаблон, ідея... цієї мініатюри - це для Вас пусте місце, для мене і моїх читачів все ОК. Можна було просто написати що це не моє. ІВСЕ confused

 11. 2017-08-17 в 16:48:25 | Vitalii

  для Сторонній:

  На цю Вашу репліку треба мати повагу до людей, що читатимуть Вас?! Ви ХТО!? Це конкурс чи звіт Богу!? Такі от репліки можуть вбивати саму ідею молодих авторів-початківців писати. Добре що мені Ваш коментар як вода пернатим. Але ж інші можуть читати! Трошки поваги саме від Вас було б якраз добре. Подайте приклад - в наш час і без зарозумілості багато проблем в світі.confused

 12. 2017-08-17 в 16:55:54 | Vitalii

  для chernidar:

  Навіть не знаю з чого почати, але треба:

  1. Слово МєНТ - жоден раз не зустрічається в мініатюрі! Не треба надумувати.

  2. Слово МєНТ в контексті мініатюри, це образа працівників поліції (а не міліції до якої прилипла ця "кликуха"). Якось навіть дико після Революції Гідності чути старі кліше... мдаconfused Хотів би щоб модератори/вповноважені цього конкурсу не допускали таких грубих порушень в спілкуванні.

  3. По ідеї це ж для нього рутина, а тут прямо ентузіаст - тут треба було написати що це Ваша особиста думка. Без цього просто беззмістовно... ви ж не працівник дивакуватого підрозділу?long face

  4. За це Взагалі - не зачепило, хоч не найгірше з прочитаного велике дякую. Для випадку коли не сподобалось ідеальна відповідь!grin

 13. 2017-08-17 в 17:15:47 | Лео

  Мені сподобалосьwink. Так, попередня критика коментарів місцями була справедливою. Але місцямиcool hmm.

  Це єдиний твір - який ХОЧЕТЬСЯ читатиexcaim. Авторе, чудовоkiss.

  Так, ви взяли ідею Чорних людей, на свій лад взяли - проте маю що тут сказати:

  1) діалоги - живі;

  2) персонажі - цікаві;

  3) початок - надто багато дрібничок про команду, яка так і не вистрілила, хоча виглядало на то, що буде "стрільба";

  4) щодо вибуху - він тут точно десь був???

  Але загалом, мені сподобалося. Бо головне для твору - це бажання читати його і дочитати до кінця. І почитати продовження. Це 10-те оповідання у другій групі і воно поки що перше, яке залишає бажання перечитати і захотіти читати продовження. Чудовий початок для роману, до слова. В укр. літературі нам саме такі романи і потрібні. Пригодницька фантастика має бути. І автор - один з її представників. Респект! Однозначно сподобалосьcool smile.

 14. 2017-08-18 в 01:42:31 | Аноним
  Марина, найдосвідченіший коп в їх банді

  Звучить якось дивакувато. Я вже подумав, що це оповідання про підрозділ перевертнів у погонах, а дивакуватий він тому, що вони не криються, як інші, і чесно називають себе бандою. А виявилось - звичайний X-підрозділ. Трохи сумбурно, але цікаво. Для цієї мініатюри перелік всіх співробітників дивакуватого підрозділу не має ролі, достатньо залишити Мирона і головного героя. А тепер чекаю ваших в'їдливих коментарів на мій коментар.

 15. 2017-08-18 в 10:20:15 | Vitalii

  для Аноним:

  В'їдливості не будеgrin. Ваші коментарі мають під собою адекватне підґрунтя і адекватну форму. Навпаки, я радий коли є конструктивний негатив, як інакше розвиватись? Дякую. smirk

 16. 2017-08-18 в 10:48:45 | Vitalii

  для Лео:

  Дякую для Вашої відповіді буде замалоexcaim Тому Гарно Дякую і ваші б слова Творцям у вухаgrin А тепер перейдемо до розчеплення на атоми:

  1. Ця мініатюра є частиною (видертою із потоку) більшого творуcool smile Звідси зайві для мініатюри герої (але не зайві в принципіgrin) і решта надлишкового текстуgrin.

  2. Продовження є і надіюсь цей почин переросте в завершений романcool smile.

  3. Із пригодницькою фантастикою ви потрапили в 10-ку. Я відчуваю голод і вакуум коли потрапляю в книгарню - де драйвові твори в подібному жанрі від авторів УкрСучЛітуquestion На жаль я не знаходжу - тому творю самsmile

 17. 2017-08-18 в 17:41:08 | лісовик

  Оповідання гарне. Але для фіналу бракує вибуху.

 18. 2017-08-19 в 00:25:24 | Фантом

  Вітаю, авторе!

  А навіщо мініатюрі скільки персонажів, якщо грають якусь роль ГГ, Дмитро, Мирон і мінотавр?

  Щодо реалізації - забагато зайвих уточнень, як от

  Мінотавр посміхнувся своїми білими зубами і поправив свою краватку.
  Посміхнутися моїми, чи будь-чиїми чужими зубами у нього б не вийшло grin В кабінеті в краватці він один, тому зрозуміло, що краватка його. Далі він десь по тексту кивав своєю головою.

  Вішаєте на дерево табличку "дерево".

  - Ти випишеш мені штраф?! Ти напишеш мені любовного листа?! Ти намалюєш мене в нічному присмерку?! – Мінотавр насміхався.
  З репліки зрозуміло, що він насміхався.

  Мені видалося нелогічним наступне

  Люди – не ті з ким треба водитись Мопп. Це наш світ, і ти повинен мирно співіснувати в ньому.
  Співіснувати і не водитися - як це? Якщо взагалі не пересікатися з людьми, то яке ж це співіснування з точки зору мінотавра?

  ГГ позиціонується як поліцейський. Світ показаний, як наш. Як читач я приблизно уявляю повноваження поліції. В нашому світі одлягти блокатор - це вже виконання вироку. То яка ж це тоді поліція, коли вона сама і виносить і виконує вироки. Це вже дещо більше.

  Останнє. Мотивація ГГ. Навіщо йому тягти мінотавра у відділок? Блокатор він міг одягти на нього і в темному провулку. Але ні, він веде його у відділок, не зважаючи на глузування колег. Якщо є якась інструкція службова, чи яка інша причина, чому він обов'язково має привести мінотавра у відділок - читачеві про це нічого не сказано. Відтак мотиви Кирила виглядають штучно.

  А мінотавр колоритний, так grin

  Успіхів!

 19. 2017-08-19 в 10:54:27 | Лореляйн

  Вiтаю авторе!

  Дякую Вам за цей чудовий твiр, отримала справжню насолоду, продираючись крiзь складнi словеснi форми та чудернацькi вчинки дiючих осiб. Якщо не враховувати дитячих помилок у структурi побудови речень, то ця оповiдь майже iдеальна щодо вiдповiдностi темi конкурса та самому визначенню мiнi-твора.

  Згодна з Вами щодо вiдсутностi подiбних драйвових творiв у жанрi фантастичних пригод, то ж це чудова нагода стати флагманом цього сектору лiтератури. Впевнена, що тодi цей вiдчизняний жанр остаточно склякне та посяде гiдне мiсце у глухому закутку лiтератури свiту.

  Успiхiв!

 20. 2017-08-19 в 11:35:49 | Vitalii

  для Фантом:

  Мої вітання!

  Дякую за зауваження.

  Твір дійсно перевантажений, не вичитаний... напевно дається в знаки мій низький професіоналізм в цій царині (поки що). Буду виправлятись.

Повернутися на сторінку

Залиште свій коментар!

Не реєструватися/анонімно

Використовуйте нормальні імена.

Если вы уже зарегистрированы как комментатор или хотите зарегистрироваться, укажите пароль и свой действующий email.
(При регистрации на указанный адрес придет письмо с кодом активации и ссылкой на ваш персональный аккаунт, где вы сможете изменить свои данные, включая адрес сайта, ник, описание, контакты и т.д.)grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(обов’язково)