Завершено конкурс "Тіні забутих предків"!

Четвер, 21 серпня 2014 г.
Категорія: Новости

Конкурс мініатюр "Тіні забутих предків" завершено.

 

Переможцями стали:

І місце Оксана Волчанова "Дивний настрій" (97 балів, чотири "десятки")

ІІ місце Дана Петровська "Коли квітнуть яблуні" (97 балів, дві "десятки")

ІІІ місце Макс Пшебильський "Шляхтич" (92 бали)

 

На жаль, і переможець, і срібний медаліст від участі в майстер-класі відмовились. Будемо щось вигадувати.

 

Переможцем у бліц-групі став Віталій Геник з оповіданням "Фантазміада".

 

Щиро вітаємо переможців та приступаємо до формування майстер-класу.

Шановні переможці та ті хто заявив про можливість участі в майстер-класі, будь ласка, слідкуйте за поштою. З вами можуть зв'язатися.

Конкурс мініатюр «Тіні забутих предків» (перезапуск)

П’ятниця, 4 липня 2014 г.

У вересні виповнюється 150 років від дня народження Михайла Михайловича Коцюбинського. До цієї події оголошується конкурс короткої фантастичної прози «Тіні забутих предків». Конкурс проводить літературне об'єднання «Зоряна фортеця».

Про що можуть написати автори? Перш за все, це має бути саме фантастичний твір. Необов'язково, зрештою робити оповідання про Коцюбинського на історичному матеріалі. Спробуйте переосмислити — які твори класика є для вас актуальними зараз, які будуть такими — а от, скажімо, через сто, п'ятсот, тисячу років? Чи, може, про них пам'ятатимуть лише фахівці-літературознавці?

Можна переосмислювати мотиви певних текстів Коцюбинського — причому не тільки фантастичних — в новому, власне, фантастичному антуражі. Наприклад, згадайте, як це зробило подружжя Дяченків із «Лісовою піснею» Лесі Українки. Можна говорити про наслідування та розвиток певних мотивів, тем, стилістики, — але все ж таки ця прив’язка повинна бути не умозірною, не надуманою, а очевидною.

А можна знайти інші цікаві рішення, трактування, мотиви, які ляжуть в основу вашого твору. Зрештою, спробуйте перечитати Коцюбинського свіжим поглядом, забувши про шкільні уроки — можливо, ви будете дуже сильно здивовані. Та ні — напевно будете!

Конкурс пройде з 7 липня по 9 серпня 2014 року.

У рамках заходів 9-го Львівського міжнародного фестивалю на 21-му Форумі видавців у Львові 2014 планується проведення майстер-класу, на якому будуть розглянуті шість творів з конкурсу «Тіні забутих предків». Керівником стане письменник Володимир Арєнєв. Майстер-клас буде проведено серед інших заходів Фестивалю, присвячених Михайлу Коцюбинському.

Дата проведення: 12 або 13 вересня 2014 року.

В літоб'єднання є певні домовленості й плани щодо тематичної збірки художньої прози, присвяченої життю та творчості Коцюбинського. Перемога чи поразка в конкурсі необов’язково корелюватимуть із публікацією в збірці. Можливо, туди потраплять не тільки твори переможців. А можливо, рівень жодного з творів не виявиться достатньо високим. Але в будь-якому разі на даний момент єдина «прохідна» умова (крім, власне якості) — це те, що у творі тим чи іншим чином повинна обігруватися тема Коцюбинського. Його життя, його творчість, його улюблені теми.

Бліц-прийом мініатюр за першим варіантом правил

Четвер, 3 липня 2014 г.
Категорія: Новости

Колеги,

Оскільки було вказано, що деякі автори вже написали мініатюри, орієнтуючись на перший варіант правил, ми прийняли рішення відкрити прийом цих творів у бліц-режимі — до 23:59:59 сьогодні, 3 липня.

Твори сформують окрему групу в межах конкурсу. Голосування за групу є обов'язковим для її учасників та необов'язковим для інших учасників конкурсу «Тіні забутих предків». Тобто, якщо ви подалися на бліц і потім на конкурс, то голосуєте за дві групи. Ліміт оповідань рахується окремо!

Голосування відбуватиметься за загальними правилами і у терміни голосування на конкурсі.

Переможець отримає невеликий приз. Усі твори, які будуть подані, отримають право першочергового розгляду на будь-якій студії «Зоряної фортеці».

Додаткову інформацію про нову редакцію правил і з чим вона пов'язана, ми готуємо.

Конкурс рецензій завершено!

Вівторок, 12 листопада 2013 г.
Категорія: Новости

http://you-kon.livejournal.com/84972.html

Переможцем конкурсу рецензій став ЖЖ-користувач tairen_ernarmo з рецензією на роман Ксенії Медведевич "Яструб халіфа".

Друге і третє місця зайняли представники літературного об'єднання "Зоряна фортеця" Лариса Іллюк та Олександра Усманова. З чим їх і вітаємо.

Прохання до учасників: зверніться до координатора літературного блоку Юкон-2013 (tawropola). Ніхто не має піти ображеним smile

Конкурс рецензій

Четвер, 7 листопада 2013 г.
Категорія: Новости

Отже, перший тур конкурсу рецензій завершено, і не зважаючи ні на що, маємо 10 рецензій - 8 російською мовою та 2 українською.

Тепер, згідно з вищевикладеним, нам всім доведеться за це відповісти - тобто обрати найцікавішу рецензію, автор якої отримає приз - поїздку на фестиваль.

Обирати будем - ну, не тиждень, як Аліса пригрозила Кітті, але майже - до кінця понеділка 11 листопада.

О 24.00 за київським часом голосування завершиться, вибір буде зафіксовано і на наступний ранок буде оголошено переможця.

До участі в голосуванні запрошуються усі, а не лише автори рецензій. Бажаєте на фестиваль - звіть друзів, знайомих, знайомих знайомих та приятелів френдів - без обмежень.

Форма для голосування тут: http://www.livejournal.com/poll/?id=1942274

Оригінальне повідомлення: http://you-kon.livejournal.com/83932.html